image_preview (2)

Při závlaze sportovišť spoléháme na osvědčené systémy německého výrobce Perrot přizpůsobené místním podmínkám. Fotbalová a basebalová hřiště a tenisové kurty vybavujeme dle standardních postupů doporučených výrobcem postřikovačů.

Systém PERROT se vyznačuje vysokou kvalitou použitých dílů, osvědčenou konstrukcí postřikovačů a ventilů zajišťující kvalitní distribuci vody a bezproblémový provoz. Systémem PERROT jsou osazeny přední světové a domácí sportoviště (Allianz Arena).

Golf

Kvalitní a krásné golfové hřiště bez vody vybudovat nelze a tom snad již dnes nikdo nepochybuje. Nelze se ptát proč závlahu, ale jakou. Na hřišti je kvalitní závlahový systém velice důležitý a to z prostého důvodu: udržet hřiště krásné a zdravé stojí velké finanční prostředky. Výpadek v závlaze díky její závadě v letním období může způsobit nepředstavitelné finanční ztráty. Proto je důležité používat na hřiště kvalitní a prověřené výrobky a nechat je instalovat firmou, která má zázemí zajišťující kvalitní a včasný servis. Našim zákazníkům nabízíme dodávku a instalaci kompletní závlahy PERROT. Postřikovače, ventily, řídící jednotku, ovládací systém, to vše od jednoho výrobce specializující se na vývoj a výrobu kvalitních závlahových systémů. V případě zájmu zákazníka jsme schopni nabídnout engeneering nebo i celou dodávku výstavby hřiště. Mezi naše realizace patří GC Olomouc, GC Beřovice, GC Beroun a další.

images

Fotbal

„Zelená je tráva, fotbal to je hra…“, pro to aby opravdu fotbal byl pěknou hrou je zapotřebí mít nejen kvalitní hráče, ale i kvalitní herní plochu. Na přírodní trávníky dodáváme mobilní závlahový vozík ROLCART nebo automatický závlahový systém s výsuvnými postřikovači. Na umělé trávníky používáme originální a jedinečný systém PERROT s postřikovači VP2. Jedinečnost tohoto systému vychází z parametrů postřikovačů a umístění vně hřiště. Žádný postřikovač není osazen v hrací ploše a díky parametrům postřikovačů VP2, dochází k dostatečné zálivce celé hrací plochy. Součástí dodávky jsou dle přání zákazníka čerpadla, ovládací jednotky, řídící systém, atd. dle požadované automatizace provozu.

image_preview (2)